رونق تولید با ایجاد و توسعه شهرک‌های کشاورزی
1398/11/01

مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی، بر ایجاد اشتغال پایدار، رونق تولید و تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی با توسعه شهرک‌های کشاورزی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های کشاورزی، مهندس علی‌اشرف منصوری در جلسه صبحانه کاری با استاندار خراسان جنوبی، گفت: این شرکت برای رفع محرومیت و تقویت بنیان‌های اقتصادی استان و بالاخص ایجاد اشتغال پایدار و رونق تولید گام‌های اساسی برداشته و برای این منظور و بالاخص تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی، ایجاد و توسعه شهرک‌های کشاورزی را در استان شتاب می‌دهد.

وی با اشاره به این که هم اکنون برای ایجاد 700 هکتار شهرک کشاورزی در استان خراسان جنوبی برنامه‌ریزی شده است، اظهار داشت: با رفع موانع پیش رو و تسریع در فرآیند تخصیص آب و اراضی، این شرکت آمادگی کامل جهت انجام مطالعات، تکمیل بخشی از زیرساخت‌ها و نیز جذب سرمایه‌گذار خواهد داشت.

استاندار خراسان جنوبی نیز در این نشست با اشاره به محدودیت‌های استان خواستار توسعه گسترده شهرک‌های کشاورزی به منظور محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال و افزایش تولید در این استان شد.

وی همچنین با اعلام آمادگی برای اختصاص منابع مالی و اعتباری جهت کاهش سود بانکی، همه دستگاه‌های اجرایی استان خراسان جنوبی را همسو با سیاست استان جهت رفع موانع در مسیر ایجاد و توسعه شهرک‌های کشاورزی دانست.

 

تعداد مشاهده خبر1019 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal