استان کردستان پیشرو در حفظ و صیانت از اراضی کشاورزی
مشاور انتظامی رئیس سازمان امور اراضی کشور گفت: استان کردستان درراستای حفظ و صیانت از اراضی کشاورزی به عنوان استان پیشرو موفق عمل کرده است.
1398/08/20

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان امور اراضی، تقی ایروانی در جلسه معارفه و آغاز فعالیت فرمانده یگان حفاظت امور اراضی استان کردستان، افزود: باید همچنان با ایجاد یک ساختار مناسب در راستای اجرای موفق ماموریت های حاکمیتی سازمان امور اراضی کشور با جدیت اقدام کرد.

وی یادآور شد: در راستای حفظ یکپارچگی اراضی کشاورزی، و جلوگیری از خرد شدن آن و تشکیل یگان حفاظت به عنوان یک اولویت در دستورکار سازمان امور اراضی کشور قرار گرفت و امروز سیزدهمین فرماندهی یگان حفاظت با 23ماموریت در استان کردستان اجرایی می شود.

این مسوول در ادامه تاکید کرد: کلیه افراد مستقر در فرماندهای های یگان حفاظت استانها دارای تجارب و موفق در اقدامات اجرا یی هستند و امیداست با استقرار این نیروها با مجرمین و هنجارشکنان تعرض به اراضی کشاورزی و ملی به جدیت و قاطع برخورد شود.

فرمانده یگان حفاظت سازمان امور اراضی کل کشور با تاکید بر پیش بینی ساختار یگان حفاظت سازمان و اینکه ساختار پیش بینی شده از طریق نیروی انتظامی بررسی و این طرح در وزارت کشور مطرح سپس به هیات دولت ارجاع گردد افزود باید با ایجاد یک ساختار مناسب در راستای اجرای موفق ماموریت های حاکمیتی سازمان امور اراضی کشور اهتمام ورزید.

در پایان این مراسم از خدمات مشاور انتظامی مدیریت امور اراضی جناب آقای سرهنگ حسین چراغی تقدیر و سرهنگ خالد میرکی عهده دارفرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی استان کردستان شد.

این جلسه که با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، رئیس یگان حفاظت کل کشور، مدیر کل دفتر فنی و امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری کردستان، مشاور انتظامی رئیس سازمان امور اراضی کشور، جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان، مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان کردستان، برگزار شد.

تعداد مشاهده خبر1459 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal